CD15FD331JO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2595-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15FD331JO3F
Kuvaus
CAP MICA 330PF 5% 500V RADIAL
Tarkka kuvaus
330 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
330 pF
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,469" pit. x 0,209" lev. (11,90mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,390" (9,90mm)