CZRU52C3V3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 2 202
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.3 V 150 mW ±5% Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
0603/SOD-523F
CZRU52C3V3
DigiKeyn tuotenumero
641-1024-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1024-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1024-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRU52C3V3
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CZRU52C3V3 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%