CZRUR52C3V3-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.3 V 150 mW ±5% Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
CZRUR52C3V3-HF
DigiKeyn tuotenumero
CZRUR52C3V3-HF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRUR52C3V3-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CZRUR52C3V3-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±5%