CZRU52C3V3-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-2090-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-2090-1-ND - Cut Tape (CT)
641-2090-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRU52C3V3-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 150 mW ±5% Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
EDA/CAD-mallit
CZRU52C3V3-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
0603/SOD-523F
Teho - maksimi
150 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms