CZRUR3V3B-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.3 V 150 mW ±2% Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
CZRUR3V3B-HF
DigiKeyn tuotenumero
CZRUR3V3B-HF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRUR3V3B-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CZRUR3V3B-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
0603/SOD-523F
Teho - maksimi
150 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms