EKYB500ELL681MK25S
DigiKeyn tuotenumero
565-EKYB500ELL681MK25S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EKYB500ELL681MK25S
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EKYB500ELL681MK25S -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.26 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.1 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
30 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,043" (26,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C