50ZLJ680M12.5X25
DigiKeyn tuotenumero
1189-1436-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50ZLJ680M12.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
50ZLJ680M12.5X25 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.54 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.8 A @ 100 kHz
Impedanssi
25 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C