EY1J681MP51225E
DigiKeyn tuotenumero
4191-EY1J681MP51225ECT-ND - Cut Tape (CT)
4191-EY1J681MP51225ETB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EY1J681MP51225E
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.1 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.2 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
43 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,043" (26,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C