UHW1H681MHD
DigiKeyn tuotenumero
493-6912-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UHW1H681MHD
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UHW1H681MHD -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.68 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.8 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
23 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C