CT31P-30W520-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT31P-30W520-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT31P-30W520-1
Kuvaus
BUZZER PIEZO 18V 31.6MM FLANGE
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 18 V 10mA 5,2kHz 120dB @ 18V, 10cm Paneelikiinnitys, Laippa Johdot ja liitoskappale
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CT31P-30W520-1 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
120dB @ 18V, 10cm
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö
10mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Jännite – nimellinen
18 V
Terminointi
Johdot ja liitoskappale
Jännitealue
1 – 30V
Koko/mitat
1,244" halk. (31,60mm)
Taajuus
5,2kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,335" (8,50mm)