CT30P-30T260-1X
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT30P-30T260-1X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT30P-30T260-1X
Kuvaus
BUZZER PIEZO 12V 30MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 12 V 10mA 2,6kHz 103dB @ 12V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CT30P-30T260-1X -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
103dB @ 12V, 10cm
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö
10mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Jännite – nimellinen
12 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännitealue
1 – 30V
Terminointi
PC-nastat
Taajuus
2,6kHz
Koko/mitat
1,181" halk. (30,00mm)
Teknologia
Pietso
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)