CT25E-16T150-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT25E-16T150-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT25E-16T150-1
Kuvaus
BUZZER MAGNETIC 12V 25MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Magneettinen 12 V 55mA 1,5kHz 104dB @ 12V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CT25E-16T150-1 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
104dB @ 12V, 10cm
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö
55mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulon tyyppi
Unipolaarinen
Luokitukset
Pestävä
Jännite – nimellinen
12 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännitealue
8 – 16V
Terminointi
PC-nastat
Taajuus
1,5kHz
Koko/mitat
0,984" halk. (25,00mm)
Teknologia
Magneettinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)