CI35P-30E240-P-23X
DigiKeyn tuotenumero
2603-CI35P-30E240-P-23X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CI35P-30E240-P-23X
Kuvaus
BUZZER PIEZO 12V 29MM PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 12 V 80mA 2,4kHz 75dB @ 12V, 61cm Paneelikiinnitys Riviliitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CI35P-30E240-P-23X -mallit
Kategoria
Käyttötila
Pulssi
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
75dB @ 12V, 61cm
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö
80mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-30°C – 65°C
Tulon tyyppi
DC
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Jännite – nimellinen
12 V
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Jännitealue
6 – 30V
Terminointi
Riviliitin
Taajuus
2,4kHz
Koko/mitat
1,386" halk. (35,20mm)
Teknologia
Pietso
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,646" (41,80mm)