CT43P-35W300-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT43P-35W300-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT43P-35W300-1
Kuvaus
BUZZER PIEZO 30V 43MM WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 30 V 8mA 3kHz 110dB @ 30V, 30cm Johdin Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CT43P-35W300-1 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
110dB @ 30V, 30cm
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö
8mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Johdin
Jännite – nimellinen
30 V
Terminointi
Johdot
Jännitealue
1 – 35V
Koko/mitat
1,693" halk. (43,00mm)
Taajuus
3kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,709" (18,00mm)