OWPB-3045W-32.5-24
DigiKeyn tuotenumero
3949-OWPB-3045W-32.5-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OWPB-3045W-32.5-24
Kuvaus
BUZZER PIEZO 24V 30MM FLANGE
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 24 V 100mA 3,125kHz 115dB @ 24V, 10cm Johdin Johdot
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OWPB-3045W-32.5-24 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Ole Wolff Electronics Inc
Äänenpainetaso (SPL)
115dB @ 24V, 10cm
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - syöttö
100mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-30°C – 60°C
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Johdin
Jännite – nimellinen
24 V
Terminointi
Johdot
Jännitealue
40V (maks.)
Koko/mitat
1,181" halk. (30,00mm)
Taajuus
3,125kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)