PF0011/10/28
PF0011/10/28
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/10/28
DigiKeyn tuotenumero
708-1330-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0011/10/28
Kuvaus
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PF0011/10/28 -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Valmistaja
Bulgin
Tilaa varokkeelle
Yes (Fuse Not Included)
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Sulakkeen pidike, vedin
Ottoliitin sisältyy
Liittimen malli
IEC 320-C14
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet - moduuli
Paneelin paksuus
0,039" (1,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC