PX0695/10/28
DigiKeyn tuotenumero
PX0695/10/28-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0695/10/28
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Naaraspistokkeet IEC 320-2-2/F Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PX0695/10/28 -mallit
Kategoria
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Valmistaja
Bulgin
Tilaa varokkeelle
No
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Liittimen malli
IEC 320-2-2/F
Paneelin paksuus
0,039" (1,00mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Hyväksyjä
CSA, ENEC, UL, VDE
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC