PX0695/10/28
DigiKeyn tuotenumero
5831-PX0695/10/28-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PX0695/10/28
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Kategoria
Suodatintyyppi
Suodattamaton - kaupallinen
Valmistaja
Bulgin
Kytkimen ominaisuudet
No Breaker/Switch
Sarja
Tilaa varokkeelle
No
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Liittimen malli
IEC 320-2-2/F (C14-variantti)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 32,26mm x 24,77mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Paneelin paksuus
0,039" (1,00mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC