PF0011/15/28
DigiKeyn tuotenumero
708-1331-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF0011/15/28
Terminointi
Juotostina
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 27,30mm x 31,12mm
Paneelin paksuus
0,059" (1,50mm)
Virtaluokitus - laiteliitäntä
10A
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
250VAC