4609X-101-102LF
DigiKeyn tuotenumero
4609X-101-102LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4609X-101-102LF
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 8 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 9-SIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4609X-101-102LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
200mW
Valmistaja
Bourns Inc.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
9-SIP
Piirin tyyppi
Väylässä
Valmistajan laitepakkaus
9-SIP
Resistanssi (ohmia)
1k
Koko/mitat
0,898" pit. x 0,098" lev. (22,81mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)