3386P-1-202TLF
DigiKeyn tuotenumero
3386P-1-202TLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3386P-1-202TLF
Kuvaus
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Ylhäältä sormella säädettävä
EDA/CAD-mallit
3386P-1-202TLF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Ylhäältä sormella säädettävä
Resistanssi
2 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm)
Toleranssi
±10%