3386P-1-501TLF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 75
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Suora
Vishay Spectrol
Varastossa: 145
Suora
Vishay Spectrol
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Ylhäältä sormella säädettävä
3386P-1-501TLF
DigiKeyn tuotenumero
3386P-1-501TLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3386P-1-501TLF
Kuvaus
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
3386P-1-501TLF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Ylhäältä sormella säädettävä
Resistanssi
500 Ohms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm)
Toleranssi
±10%