M63M501KB30T607
DigiKeyn tuotenumero
693-M63M501KB30T607-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M63M501KB30T607
Kuvaus
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Ylhäältä sormella säädettävä
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Vishay Spectrol
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Ylhäältä sormella säädettävä
Pakkaustapa
Kotelo
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
500 Ohms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,395" x 0,395" pinta (10,03mm x 10,03mm)
Toleranssi
±10%