4605X-101-102LF
DigiKeyn tuotenumero
4605X-101-102LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4605X-101-102LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 5SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 4 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 5-SIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4605X-101-102LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
200mW
Valmistaja
Bourns Inc.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
5-SIP
Piirin tyyppi
Väylässä
Valmistajan laitepakkaus
5-SIP
Resistanssi (ohmia)
1k
Koko/mitat
0,498" pit. x 0,098" lev. (12,65mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)