DSS1NB32A471Q91A
DigiKeyn tuotenumero
490-9793-1-ND - Cut Tape (CT)
490-9793-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSS1NB32A471Q91A
Kuvaus
FILTER LC(T) 470PF TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LC (T-tyyppi) EMI-suodattimet 3rd Tilaus Alipäästö 1 kanavainen C = 470pF 6 A Säteittäinen - 3 johtoa
Kategoria
Arvot
C = 470pF
Valmistaja
Murata Electronics
ESD-suojaus
No
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Jännite – nimellinen
100V
Tyyppi
Alipäästö
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Suodatinjärjestys
3rd
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen - 3 johtoa
Teknologia
LC (T-tyyppi)
Koko/mitat
0,335" pit. x 0,138" lev. (8,50mm x 3,50mm)
Kanavien lukumäärä
1
Korkeus
0,295" (7,50mm)
Virta
6 A