4609X-101-472LF
DigiKeyn tuotenumero
4609X-101-472LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4609X-101-472LF
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Tarkka kuvaus
4,7k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 8 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 9-SIP
EDA/CAD-mallit
4609X-101-472LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
200mW
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Resistanssi (ohmia)
4,7k
Koko/mitat
0,898" pit. x 0,098" lev. (22,81mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)