4309R-101-472LF
DigiKeyn tuotenumero
4309R-101-472LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4309R-101-472LF
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Tarkka kuvaus
4,7k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 8 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 9-SIP
EDA/CAD-mallit
4309R-101-472LF -mallit
Kategoria
Nastojen lukumäärä
9
Teho elementtiä kohden
200mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Piirin tyyppi
Väylässä
Pakkaus / kotelo
9-SIP
Resistanssi (ohmia)
4,7k
Valmistajan laitepakkaus
9-SIP
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,884" pit. x 0,085" lev. (22,45mm x 2,16mm)
Vastusten lukumäärä
8
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,195" (4,95mm)
Vastussuhteen siirtymä
50ppm/°C