CSC09A014K70GEK
DigiKeyn tuotenumero
CSC4.7KW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSC09A014K70GEK
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4,7k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 8 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 9-SIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSC09A014K70GEK -mallit
Kategoria
Nastojen lukumäärä
9
Valmistaja
Vishay Dale
Teho elementtiä kohden
200mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Piirin tyyppi
Väylässä
Pakkaus / kotelo
9-SIP
Resistanssi (ohmia)
4,7k
Valmistajan laitepakkaus
9-SIP
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,890" pit. x 0,098" lev. (22,61mm x 2,49mm)
Vastusten lukumäärä
8
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,195" (4,95mm)
Vastussuhteen siirtymä
±50ppm/°C