4608X-102-221LF
DigiKeyn tuotenumero
4608X-2-221LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4608X-102-221LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
Tarkka kuvaus
220 Ohm ±2% 300mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-mallit
4608X-102-221LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
300mW
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-SIP
Piirin tyyppi
Eristetty
Valmistajan laitepakkaus
8-SIP
Resistanssi (ohmia)
220
Koko/mitat
0,798" pit. x 0,098" lev. (20,27mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)