4308R-102-221LF
DigiKeyn tuotenumero
4308R-2-221LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4308R-102-221LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
Tarkka kuvaus
220 Ohm ±2% 300mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-mallit
4308R-102-221LF -mallit
Kategoria
Nastojen lukumäärä
8
Teho elementtiä kohden
300mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Piirin tyyppi
Eristetty
Pakkaus / kotelo
8-SIP
Resistanssi (ohmia)
220
Valmistajan laitepakkaus
8-SIP
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,784" pit. x 0,085" lev. (19,91mm x 2,16mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,195" (4,95mm)
Vastussuhteen siirtymä
50ppm/°C