SDI250-24-U-P219
DigiKeyn tuotenumero
179-SDI250-24-U-P219-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDI250-24-U-P219
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Tarkka kuvaus
24V 250 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
SDI250-24-U-P219 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Koko/mitat
8,03" pit. x 3,70" lev. x 1,71" kork. (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Lähtöjännite
24V
Virta - lähtö (maks.)
10,4A
Paino
2,3 lbs (1 kg)
Teho (wattia)
250 W