L6R250D-240
DigiKeyn tuotenumero
2103-L6R250D-240-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L6R250D-240
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 250 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
Tri-Mag, LLC
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
8,03" pit. x 3,70" lev. x 1,71" kork. (204,0mm x 94,0mm x 43,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
10,42A
Paino
2,3 lbs (1 kg)
Teho (wattia)
250 W