L6R250DM-240-C14
DigiKeyn tuotenumero
364-1643-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L6R250DM-240-C14
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 250 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Sovellukset
Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 6 napaa
Johdon pituus
59" (1,50m)
Koko/mitat
8,03" pit. x 3,70" lev. x 1,71" kork. (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
10,4A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
250 W