SRF2I019-100
DigiKeyn tuotenumero
627-1070-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF2I019-100
Kuvaus
RF ANT 868MHZ/915MHZ FLAT PATCH
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
868MHz, 915MHz ISM Litteä kytkentä RF-antennit 863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz 1,9dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Antenova
VSWR
1,7
Sarja
Paluuhäviö
-11dB
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
1,9dBi
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
868MHz, 915MHz
Korkeus (maks.)
0,006" (0,15mm)
Taajuusalue
863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz