FXP290.07.0100A
DigiKeyn tuotenumero
931-1090-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP290.07.0100A
Kuvaus
RF ANT 915MHZ FLAT PATCH CAB ADH
Tarkka kuvaus
915MHz Litteä kytkentä RF-antennit 902MHz – 928MHz 1,5dBi I-PEX MHF2 Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FXP290.07.0100A -mallit
Kategoria
VSWR
2
Valmistaja
Taoglas Limited
Paluuhäviö
-20dB
Vahvistus
1,5dBi
Teho - maksimi
5 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Terminointi
I-PEX MHF2
Taajuusalue
902MHz – 928MHz
Asennustyyppi
Liima
Antennin tyyppi
Litteä kytkentä
Korkeus (maks.)
0,004" (0,10mm)