ANT-915-NUB-SMA
DigiKeyn tuotenumero
343-ANT-915-NUB-SMA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-915-NUB-SMA
Kuvaus
RF ANT 915MHZ SHORT WHIP SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Piiska, Suora RF-antennit 902MHz – 930MHz 3,9dBi SMA uros Liitinkiinnitys
EDA/CAD-mallit
ANT-915-NUB-SMA -mallit
VSWR
2,6
Pakkaustapa
Pussi
Vahvistus
3,9dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
25 W
Terminointi
SMA uros
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Korkeus (maks.)
0,697" (17,70mm)
Taajuusalue
902MHz – 930MHz