ANT-916-CW-RH-SMA
DigiKeyn tuotenumero
ANT-916-CW-RH-SMA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-916-CW-RH-SMA
Kuvaus
RF ANT 916MHZ WHIP STR SMA MALE
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox Piiska, Suora RF-antennit 900MHz – 935MHz -1,3dBi SMA uros Liitinkiinnitys
EDA/CAD-mallit
ANT-916-CW-RH-SMA -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suora
VSWR
1,9
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
-1,3dBi
Terminointi
SMA uros
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
2,008" (51,00mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Sovellukset
ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox
Taajuusalue
900MHz – 935MHz