2J0C15-915-C885G
DigiKeyn tuotenumero
4350-2J0C15-915-C885G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2J0C15-915-C885G
Kuvaus
DEBA 915/SIGFOX/LORA/LPWA/RFID/Z
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™ Piiska, Suora RF-antennit 902MHz – 928MHz 3dBi SMA uros Liitinkiinnitys
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
2J Antennas
VSWR
2,5
Pakkaustapa
Pussi
Paluuhäviö
−7,2dB
Osan tila
Aktiivinen
Vahvistus
3dBi
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Teho - maksimi
25 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminointi
SMA uros
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusalue
902MHz – 928MHz
Korkeus (maks.)
1,496" (38,00mm)