AEACAC054010-S915
DigiKeyn tuotenumero
535-14818-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AEACAC054010-S915
Kuvaus
RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA ML
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox Piiska, Suora RF-antennit 880MHz – 950MHz 2dBi SMA uros Liitinkiinnitys
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Suora
Valmistaja
Abracon LLC
Raitojen lukumäärä
1
Sarja
VSWR
3
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
2dBi
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
SMA uros
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
1,807" (45,90mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Sovellukset
ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox
Taajuusalue
880MHz – 950MHz