FXUB63.07.0150C
DigiKeyn tuotenumero
931-1329-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXUB63.07.0150C
Kuvaus
RF ANT 850MHZ/1.575GHZ FLT PATCH
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz GPS, ISM, LTE, Wi-Fi Litteä kytkentä RF-antennit 600MHz – 6GHz 1dBi, 2,5dBi, 3,5dBi, 5dBi, 5dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FXUB63.07.0150C -mallit
Kategoria
VSWR
Valmistaja
Taoglas Limited
Vahvistus
1dBi, 2,5dBi, 3,5dBi, 5dBi, 5dBi, 4,5dBi
Pakkaustapa
Pussi
Teho - maksimi
5 W
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kaapeli - 150mm
RF-perhe/standardi
AGPS, matkapuhelinverkko, yleinen ISM, WiFi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
Laajakaista
Asennustyyppi
Liima
Taajuus (keskikohta/kaista)
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz
Korkeus (maks.)
0,008" (0,20mm)
Taajuusalue
600MHz – 6GHz