FXP831.07.0100C
DigiKeyn tuotenumero
931-1121-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP831.07.0100C
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Tarkka kuvaus
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Litteä kytkentä RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 6GHz 3dBi, 5,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FXP831.07.0100C -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Taoglas Limited
VSWR
2,5
Sarja
Vahvistus
3dBi, 5,5dBi
Teho - maksimi
2 W
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz, 5,4GHz
Korkeus (maks.)
0,004" (0,10mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 6GHz