FXP74.07.0100A on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Quectel
Varastossa: 170
Tekniset tiedot
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Litteä kytkentä RF-antennit 2,4GHz – 2,4835GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Digi-Key Cable Builder
FXP74.07.0100A
DigiKeyn tuotenumero
931-1224-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP74.07.0100A
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FXP74.07.0100A -mallit
Kategoria
VSWR
2
Valmistaja
Taoglas Limited
Paluuhäviö
-10dB
Sarja
Vahvistus
4dBi
Teho - maksimi
5 W
Ominaisuudet
Kaapeli - 100mm
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Korkeus (maks.)
0,004" (0,10mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,4835GHz