FXP75.07.0045B
DigiKeyn tuotenumero
931-1272-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FXP75.07.0045B
Kuvaus
RF ANT 2.4GHZ FLAT IPEX 45MM
Tarkka kuvaus
2,4GHz Bluetooth Litteä kytkentä RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz 2,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Liima
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FXP75.07.0045B -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Taoglas Limited
VSWR
2
Sarja
Vahvistus
2,5dBi
Teho - maksimi
2 W
Terminointi
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-perhe/standardi
Bluetooth
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz)
Korkeus (maks.)
0,009" (0,24mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,4GHz
Sovellukset
Bluetooth
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz