LT1963EQ-3.3#TRPBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1963EQ-3.3#TRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LT1963EQ-3.3#TRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
LT1963EQ-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1963EQ-3.3#TRPBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DDPAK-5
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A DDPAK-5
EDA/CAD-mallit
LT1963EQ-3.3#TRPBF -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
1.5 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
120 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
TO-263-6, D2PAK (5 jalkaa + juotoskohta), TO-263BA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
DDPAK-5
Jännitehäviö (maks.)
0,55V @ 1,5A