BTB12-12W12S
DigiKeyn tuotenumero
2277-BTB12-12W12S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTB12-12W12S
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 125mA, 125mA 9V - 18V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
3 W
Valm.
Jännite - erotus
500 V
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
81%
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
10-SMD-moduuli, 7 johdinta
Tulojännite (maks.)
18V
Koko/mitat
0,91" pit. x 0,65" lev. x 0,33" kork. (23,2mm x 16,6mm x 8,5mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
cUL, UL
Jännite - lähtö 2
-12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
125mA, 125mA