T55P106M004C0200
DigiKeyn tuotenumero
3581-T55P106M004C0200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3581-T55P106M004C0200CT-ND - Cut Tape (CT)
3581-T55P106M004C0200DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T55P106M004C0200
Kuvaus
CAP TANT POLY 10UF 4V 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
37 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaali-polymeerikondensaattorit 4 V 0805 (2012 metrinen) 200mOhm @ 100kHz
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T55P106M004C0200 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200mOhm @ 100kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitanssi
10 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Toleranssi
±20%
Valmistajan kokokoodi
P
Jännite – nimellinen
4 V