LT1963AEST-1.8#TRPBF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 3 090
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 14 143
Tekniset tiedot
Microchip Technology
Varastossa: 500
Microchip Technology
onsemi
MaxLinear, Inc.
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A SOT-223-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1963AEST-1.8#TRPBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT1963AEST-1.8#TRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-LT1963AEST-1.8#TRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
505-LT1963AEST-1.8#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1963AEST-1.8#TRPBF
Kuvaus
IC REG LIN 1.8V 1.5A SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LT1963AEST-1.8#TRPBF -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
1.5 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
120 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännitehäviö (maks.)
0,55V @ 1,5A