LT1117CM-3.3#TRPBF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Analog Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Texas Instruments
Varastossa: 399
Texas Instruments
Varastossa: 951
Varastossa: 44
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA DDPAK-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1117CM-3.3#TRPBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1117CM-3.3#TRPBF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1117CM-3.3#TRPBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DDPAK-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
LT1117CM-3.3#TRPBF -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
PSRR
75dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA
Tulojännite (maks.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
DDPAK-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,2V @ 800mA