REG1117F33KTTTG3
DigiKeyn tuotenumero
296-50644-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REG1117F33KTTTG3
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO263
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA TO-263 (DDPAK-3)
EDA/CAD-mallit
REG1117F33KTTTG3 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
10 mA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
62dB (120Hz)
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA
Tulojännite (maks.)
15V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (DDPAK-3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,2V @ 800mA