REG1117F-3.3/500 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | REG1117F-3.3/500 |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO263 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA TO-263 (DDPAK-3) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | REG1117F-3.3/500 -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 10 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 62dB (120Hz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Lähdön tyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA |
Tulojännite (maks.) 15V | Valmistajan laitepakkaus TO-263 (DDPAK-3) |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Päätuotenumero |
Jännitehäviö (maks.) 1,2V @ 800mA |